+09 (232) 422-2265
iConnect Group Kurumsal

iConnect; 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübe

Tasarım, Teknoloji ve Pazarlama

Bizi tanıyın

Profesyonel ekibimizle müşteri deneyim ve ihtiyaçlarını analiz edip yeni teknolojilerle birleştiriyoruz. Yaratıcı ve inovativ web çözümleri üretip markanıza değer katıyoruz.

Başarınız, başarımızdır...

iConnect Group’da biz, teknolojiyle insanları birbirine bağlayan özel web çözümlerini kullanarak geleceğin sağlam şirketlerini birlikte oluşturmak için çalışıyoruz.  

Neden bizi tercih ediyorlar?

Uzun süreli iş ortaklıkları için profesyonel çözümler sunmanın yanı sıra müşterilerimizin fikirlerini önemseyip müşteri memnuniyetine değer veriyoruz.

Gelin, birlikte başaralım

Sizde uzman danışmanlarımızdan projenize özel ücretsiz bir analiz talep edebilir ve destek alabilirsiniz.

  • Text Hover
Tüm sektörlerin ihtiyacına yönelik özel web çözümleri üretiyoruz.

Sektörel Hizmet

Sonuç Odaklı

Müşteri Memnuniyeti

Hayal Edin
Hayata Geçirelim
Hayallerinizi Yaşayın

Projeleriniz sadece fikir olarak kalmasın… Hayalinizdeki projeyi hayata geçirmek için bizimle iletişime geçin, uzman danışmanlarımız sektörünüze en uygun çözümlerle size yardımcı olsun.

Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Akla ilk gelen çözüm ortağınız olabiliyorsak, tavsiye ediliyorsak, müşterilerimiz memnun demektir. Müşterilerimize daima tutabileceğimiz sözler verir, kazançlı bir ilişki kurarız.

Sürekli Gelişim

Yenilikleri sürekli takip eder, yeni girişim ve fırsatları çağdaş teknoloji ile harmanlayıp iş geliştirme sürecine dahil ederiz. Başarının inovasyon ve gelişime bağlı olduğuna inanırız.

Dürüstlük

Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize şeffaf davranırız. İşimizi yaparken dürüstlüğü altın bilezik gibi taşır, bunun önemli bir itibar yarattığını biliriz.

Özverili Çalışma Prensibi

Bizim için küçük iş yoktur. Her işi hakkıyla yerine getirmek için özveriyle çalışırız. İşimizin başarısının; verimli, özenli ve sonuç odaklı çalışmaktan geldiğine inanırız.

Sorumluluk Bilinci

Çevreye ve topluma saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine ve gelişimine katkıda bulunuruz. Başladığımız her işe sorumluluk bilincimiz ile yön verir ve sonuçlandırırız.

Takım Ruhu

Başarımızın temel taşı insandır. Çalışanlarımızın fikirlerini önemser, gelişmelerine önem veririz. “Biz” bilinciyle çalışırız, hepimizin başarısı şirketimizin başarısıdır.